Spoštovani starši in učenci!

V Gorici se bo v torek, 1. 9. 2020, pouk pričel  ob 8. uri, razen za učence 1. razreda.

Vsi učenci prinesete s sabo šolske torbe, ker boste ta dan dobili učbenike.

Zjutraj bodo avtobusi vozili po voznem redu, ki je veljal lansko šolsko leto in ga najdete tukaj.  Na avtobusu je obvezna uporaba mask.

Za teden od 1. do 4. septembra 2020, velja priporočilo NIJZ, da vsi učenci (tudi tisti od 1. do 5. razreda ) uporabljajo v skupnih prostorih šole maske.

Po prihodu v šolo učenci odidete v svoje matične učilnice, ki so za učence od 2. do 5. razreda enake kot lani, za učence od 6. do 9. razreda pa so:

RAZRED UČILNICA
6. a MATEMATIKA 1
6. b SLOVENŠČINA 2
7. a GEOGRAFIJA
7. b BIOLOGIJA – KEMIJA
8. LIKOVNA UMETNOST
9. a ANGLEŠČINA
9. b SLOVENŠČINA 1

Učenci 6. razreda boste od šolske pedagoginje, ki vas bo počakala pred  garderobo predmetne stopnje, izvedeli v katerem oddelku ste in kje je vaša matična učilnica.

S poukom bodo zaključili:

• učenci od 2. do 5. razreda ob 10.45, takrat bo tudi odhod avtobusa (1. vožnja),
  • učenci od 6. do 9. razreda ob 11.15, ko bo odhod avtobusa (2. vožnja).

Ta dan bomo organizirali jutranje varstvo in  podaljšano bivanje kot običajno.

Za vse učence bo organizirana šolska malica. Kosilo, zajtrk  in popoldanska malica pa le za učence, ki imajo prijavljene te obroke. V kolikor ta dan  otrok ne bo jedel, je potrebno obroke odjaviti.

Prvošolci so povabljeni v šolo z vabilom, pričakujemo jih ob 9.30 uri.
Ob 11.20 jih bo obiskal tudi župan mag. Marko Diaci.