Na zadnjem tehniškem dnevu so učenci izdelali leseno škatlico. Pripravili so si ves potreben material in se podali na šolsko dvorišče, kjer so pridno začeli zabijati žeblje. Sprva so bili nekateri zelo negotovi, vendar so delo s kladivom kar kmalu osvojili skoraj vsi. Seveda ni manjkalo niti zvitih žebljev niti udarcev po prstih, vendar na srečo hujše poškodbe ni bilo. Zaradi pravil, ki jih imamo trenutno v šoli, sami niso smeli žagati, saj imamo na voljo samo štiri žage in bi si jih morali posojati. Zato je to namesto njih naredila učiteljica. Tudi ročaje na pokrove škatlice je morala priviti, ker ravno tako ni dovolj izvijačev. So pa učenci sami okrasili svoje škatlice. Vas že zanima, kaj je nastalo? Poglejte si.